Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Скачати 67.49 Kb.
НазваЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Дата конвертації08.08.2013
Розмір67.49 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы


Заставнівська районна державна адміністрація

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

06.04.2012 м. Заставна № 153

Про організацію літнього відпочинку

та оздоровлення дітей району 2012 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року №375-VІ, спільної Постанови Чернівецької обласної державної адміністрації та ради профспілок від 30.03.2012 № 1, розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації №890-р від 26.12.2011 «Про затвердження рішення колегії обласної державної адміністрації від 14.12.2011 «Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2011» П.4, П.7.3., протоколів доручень, наданих першим заступником голови обласної державної адміністрації за підсумками наради «Про оздоровлення та відпочинок дітей області влітку 2011року» №02-01/1476 від 10.11.2011р., наданих головою обласної державної адміністрації за результатами наради з власниками оздоровчих та туристичних закладів Чернівецької області 21.01.2012 №5-п/н від 26.01.2012р. П.17. з метою   належної підготовки та  проведення оздоровчої літньої кампанії у 2012 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення  та відпочинку дітей, забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул 2012 року

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад оперативної групи з питань координації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків у складі:

Голова групи –  Ткачук М.М., начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Члени групи - Котляр С.М., головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

- Косар М.Ю., головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

- Молдован І.Д., головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

- Гольцова Т.М., технолог по харчуванню відділу освіти райдержадміністрації.

- Стасюк О.М., головний  бухгалтер   відділу освіти райдержадміністрації,

2. Спільно з Заставнівською РайСЕС та Заставнівським РВМНСУ провести перевірку  стану дитячої оздоровчої бази та вжити заходів щодо своєчасного відкриття закладів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх закладів району.        

                                                                                               До 25.05.2012 року

3. Провести огляд – конкурс на кращу організацію відпочинку дітей і підлітків в закладах освіти з 04.06. 2012 року.

4. Перевести дошкільні навчальні заклади та дошкільні підрозділи НВК  на літній оздоровчий період з 01.06 по 31.08 із збільшенням виділення додаткових коштів у розмірі 10% від вартості харчування, для придбання продуктів харчування на організацію додаткового прийому їжі, а саме сок і фрукти.

Червень – серпень

5. При підведенні  підсумків підготовки навчальних закладів до нового навчального року врахувати показники щодо оздоровлення учнів влітку 2012 р.

6.Керівникам навчально – виховних, дошкільних та позашкільних закладів:

6.1. Організувати роботи пришкільних  закладів  відпочинку з денним перебуванням  з 28.05 по 12.06.2012 року (14 робочих днів).

6.2. Спільно з місцевими органами виконавчої влади, іншими державними установами, профспілковими та громадськими організаціями провести необхідну організаційну роботу щодо своєчасної підготовки до проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року, створення умов для зайнятості дітей з використанням бази дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів.

Травень – серпень  2012 року

6.3. Вжити заходів щодо залучення додаткових коштів із числа суб’єктів підприємницької діяльності, профспілкових об’єднань, громадських організацій для фінансування літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Травень 2012 року

6.4.  Здійснити чітке планування організації відпочинку та оздоровлення дітей у дошкільних навчальних закладах, в пришкільних таборах з денним перебуванням. Плани роботи закладів  відпочинку надати до відділу освіти до 25 травня 2012 року.

 6.5. Вжити заходів щодо оптимізації діяльності закладів відпочинку з денним перебуванням, передбачити зміцнення матеріальної бази закладів освіти, на базі яких будуть функціонувати такі табори.

Травень 2012 року

6.6. Укомплектувати заклади відпочинку з денним перебуванням керівними та якісними педагогічними кадрами, організувати проведення їх навчання   з питань безпеки перебування дітей у закладах відпочинку, проведення організаційно – виховної роботи та харчування дітей, залучивши представників Заставнівської РайСЕС та Заставнівського РВМНСУ.

До 25 травня 2012 року

6.7. Забезпечити максимальне охоплення дітей і підлітків різними формами оздоровлення та відпочинку.

                                                                                    Червень-серпень 2012 року

6.8. Активізувати роботу педагогічних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів щодо організації змістовного дозвілля дітей під час канікул. У кожному навчальному  закладі  розробити плани  роботи на літні канікули  та забезпечити їх виконання.

                                                                                      Червень-серпень 2012 року

6.9. В планах  закладів відпочинку  передбачити  заходи з   еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти, відвідування дітьми виставок, театрів, музеїв, а також проведення туристичних подорожей (поїздок) по регіонах України для ознайомлення з визначними пам’ятками вітчизняної історії.

Червень - серпень 2012 року

6.10. Забезпечити виконання заходів щодо формування у дітей і підлітків навичок здорового способу життя через залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, раціонально використовувати для цього матеріально-технічну базу фізкультурно-спортивних організацій, ігрові і спортивні майданчики.

Червень-серпень 2012 року

6.11. На весь період літніх канікул взяти під контроль учнів, які стоять на обліку в органах внутрішніх справ, виховуються у неблагополучних сім’ях, поєднувати їх відпочинок із суспільно корисною працею.

Червень-серпень 2012 року

6.12. Посилити відповідальність керівників навчальних, оздоровчих закладів, вихователів та інших працівників за охорону життя і здоров’я дітей, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму, запобіганню нещасним випадкам під час оздоровлення та відпочинку дітей.

При організації туристських походів, подорожей, екскурсійних поїздок суворо дотримуватись вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 року № 1251 «Про затвердження Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення», наказу Міністерства освіти і науки України від 24.03.2006 року № 237 «Про внесення змін до Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України». 

Постійно

6.13. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів та їх батьків щодо дотримання правил поведінки на воді, з легкозайманими та вибухонебезпечними предметами і речовинами, безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки.

Травень 2012 року

6.14.  Інформувати відділ освіти про хід роботи табору відпочинку з денним перебуванням до 06 червня 2012 року, та про оздоровлення дітей і підлітків протягом літа інформувати до 05 липня, до 05 серпня. Підсумкову інформацію подати до 01  вересня  2012 року.

7. Директорам БДЮТ, ЕНЦДЮ, ДЮСШ:

7.1. Надавати постійно практичну і методичну допомогу загальноосвітнім навчальним закладам відпочинку дітей і підлітків.

Червень 2012 року

7.2. Спільно з відділом у справах  сім’ї та молоді райдержадміністрації провести свято День захисту дітей.

Червень 2012 року

7.3. Вжити невідкладні заходи щодо організації та підготовки наметових таборів та таборів праці і відпочинку.

8. Головному бухгалтеру відділу освіти:

8.1. Контролювати своєчасність надходжень коштів на проведення оздоровчої кампанії.

Квітень – червень2012 року

9. Завідуючим ДНЗ, заступникам директорів НВК (дошкільні підрозділи):

9.1.Максимально використати можливості ДНЗ щодо організації оздоровлення дітей.

Червень – серпень 2012 року

9.2. Організувати максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, забезпечити змістовний відпочинок дошкільнят протягом оздоровчої кампанії.

Червень – серпень 2012 року

  9.3.Вжити додаткових заходів щодо збагачення меню вітамінізованими стравами.

Червень – серпень 2012 року

10. Упродовж літньої оздоровчої кампанії 2012 року охопити оздоровленням та відпочинком не менше 55% дітей шкільного віку, в т. ч. 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і 70% дітей з малозабезпечених сімей.

11.Систематично здійснювати інформаційне висвітлення, у т.ч. на сайтах, проведення оздоровчої кампанії 2012 року.

12. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Котляр С.М.

Начальник відділу освіти Ткачук М.М.
З наказом ознайомлені:

Котляр С.М.

Стасюк О.М.

Пазюк Ю.К.

Остапович С.М.

Скибінська І.В.

Схожі:

Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Провести в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району День цивільного захисту 27 квітня 2012 року
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Положення про проведення обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
На виконання листа Головного управління мнс україни в Чернівецькій області Про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності від...
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Відповідальній особі відділу освіти, молоді та спорту із профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
На виконання вимог Закону України “Про пожежну безпеку” та Положення про обласний фестиваль дружин юних рятувальників-пожежних
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Головою комісії призначити заступника відділу освіти Матейчук Марію Георгіївну, члени комісії – інженера-будівельника Ковалюка В....
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
На виконання листа інституту післядипломної педагогічної освіти від 06. 09. 2012 року №2/4-690 про проведення тренінгу навчально-практичного...
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Чернівецькій області, рішення колегії Міністерства освіти І науки України від 22. 12. 2005р. №13/2-10 та з метою попередження нещасних...
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
З метою популяризації І пропаганди ігрових видів спорту та підвищення спортивної майстерності серед учнівської молоді
Заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Донмс «Про посилення заходів з профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей у загальноосвітніх навчальних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка