Пояснювальна записка
Скачати 22.83 Kb.
НазваПояснювальна записка
Дата конвертації17.10.2013
Розмір22.83 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


до звіту міському правлінню УТОС
первинної організації Київського УВП №4 УТОС
про проведену роботу за 2007 рік

У 2007 році правління первинної організації Київського УВП №4 УТОС проводило свою роботу згідно плану, затвердженого на засіданні правління (прот-л №15 від 06.02.07) а також керуючись рішеннями XV з’їзду УТОС, Пленумів ЦП, постановами Київської міської організації УТОС, вирішуючи проблеми, з якими звертались члени організації.

Протягом цього року було проведено 16 засідань правління, на які було винесено 111 питань. Розглянуто 304 заяви. Практично всі засідання правління проходили спільно з представниками адміністрації, ревізійною комісією, деякі - з профспілковим комітетом підприємства.

Всього, вирішуючи різні проблеми інвалідів по зору, було відправлено 326 листів, прохань, заяв, пропозицій.

Цими листами правління намагалось вирішити проблеми пенсійного забезпечення, соціального захисту, транспортного обслуговування, працевлаштування, забезпечення тифлозасобами. Також проводились різні виступи в засобах масової інформації, де акцентувалась увага суспільства на найболючіші проблеми інвалідів по зору.

Згідно статутних завдань УТОС правління тісно співпрацювало з клубом, бібліотекою, радіовузлом, оздоровчим комплексом. Для інвалідів працюють три гуртки художньої самодіяльності, дві секції з шахів та шашок, кабінет масажу, тренажерний зал, сауна. Правлінням організовувались культпоходи в український театр ім.Івана Франка, на концерти Миколи Мозгового,Г. Кричевського, М.Жванецького, М. Задорнова, Н.Баскова. За кошти, залучені правлінням, була організована поїздка працівників УВП у м.Львів на святкування 10-літнього ювілею “Львівської світлиці”.Наші учасники гуртків та секцій брали участь в різноманітних фестивалях, конкурсах, змаганнях, що проводились під егідою ЦП УТОС, Київської міської організації УТОС, “Інвалспорту”. Члени ПО, працівники УВП оздоровлювались: в санаторіях 13 чол., в Боярському будинку відпочинку – 3 чол., на базі відпочинку УВП 14 сімей..

На засіданнях правління щоразу розглядається питання надання матеріальної допомоги за кошти УВП. За 2007 рік було надано матеріальної допомоги за рахунок УВП 50 особам на загальну суму 8950 грн., видано тифломагнітофонів – 54 шт., тифлогодинників – 65 шт., тростин – 31 шт..

Основна увага в роботі правління ПО приділялась соціальному захисту інвалідів по зору. Так, самим правлінням було залучено в 2007 році грошей від спонсорів на суму 16910 грн., продуктових пайків на суму 15209,64 грн, інших товарів на суму 10934 грн. Всього правлінням ПО в 2007 році було залучено коштів, товарів, послуг на загальну суму 43053 грн. 64 коп.

Окрім вищезазначених матеріальних цінностей, правління в 2007 році дістало: 9600 шоколадних плиток “Світоч” на суму 37920 грн., 60 пасок, 1365 шт. яєць, 35 л. соняшникової олії, 91 кг. цукру, 81 пакет муки, 37 банок варення, 93 дитячих подарунка, 50 пільгових карток для придбання медикаментів, поліетиленових пакетів різного розміру 59300 шт., багато одягу секонд-хенд. Всі ці матеріальні цінності розподілялись на спільних засіданнях по мірі їх отримання.

Вирішення цих та багатьох інших питань і складало поточну щоденну роботу правління виробничої первинної організації Київського УВП №4 УТОС.
Голова правління первинної організації

Київського УВП №4 УТОС Новосецький М.М.

Секретар первинної організації

Київського УВП №4 УТОС Ліціс А.О.

Схожі:

Пояснювальна записка iconПояснювальна записка

Пояснювальна записка icon„розробка програми „ название вашей темы ” пояснювальна записка до курсової роботи
Тема : „розробка програми „ название вашей темы ” пояснювальна записка до курсової роботи
Пояснювальна записка iconМетодичні рекомендації щодо реалізації даної програми
Пояснювальна записка
Пояснювальна записка iconДо дипломного проекту
Пояснювальна записка 81 сторінка, 17 рисунків, 7 таблиць, 9 джерел, 3 додатки. Графічна частина 5 аркушів формату А1
Пояснювальна записка icon33 розрахунково-пояснювальна записка
Кількість рейсів усіх потягів на добу що забезпечить добовий вантажообмін кар’єру
Пояснювальна записка iconПояснювальна записка Вступ
Протокол комісії з інформатики Науково-методичної ради з питань мон молоьспорту №8 від 22. 12. 2011 р
Пояснювальна записка iconПояснювальна записка
У загальноосвітніх навчальних закладах з угорською мовою навчання державна мова як окремий предмет викладається з першого класу
Пояснювальна записка iconПояснювальна записка Дидактична гра «Збираємо грибочки». Математика. 1 клас
Засоби навчання: комп'ютер з програмою PowerPoint, мультимедійни й проектор, екран
Пояснювальна записка iconРеферат Пояснювальна записка до дипломної роботи спеціаліста
...
Пояснювальна записка iconАвтор: Лисенко Т.І. Пояснювальна записка
Факультативний курс “Школа олімпійського резерву з програмування” має на меті формування в учнів знань І вироблення вмінь для
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка