2. Солдат в бою
Скачати 107.52 Kb.
Назва2. Солдат в бою
Дата конвертації04.04.2013
Розмір107.52 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Військова справа > Документы
Навчально-польові збори

Дата проведення уроку


К-ть год


Зміст навчального матеріалу

Державні вимоги

до рівня загальноосвітньої підготовки учнів

Розділ 3. Тактична підготовка - 12 год
5

2

2

1Тема 3.2. Солдат в бою

Дії солдата в бою

Дії солдата в бою у складі бойової групи

Дії солдата в обороні. Підготовка до оборони (тактико-стройове). Одержання та усвідомлення завдання на оборону. Вибір і обладнання окопу для стрільби лежачи і його маскування, пристосування місцевих предметів до оборони. Підготовка до ведення вогню: вивчення місцевості, визначення відстані до орієнтирів, ділянок місцевості, закритих і які не прострілюються, імовірних шляхів руху противника, способів ведення вогню. Спостереження за полем бою (Н-Т-1,3).

^ Дії в обороні під час відбиття атаки противника. Дії під час артилерійського (мінометного) обстрілу з боку противника. Ведення вогню за командою командира і самостійно, оцінка і вибір цілі, прицілу і точки прицілювання. Знищення противника, що атакує, вогнем зі стрілецької зброї і гранатою. Бій з противником, що увірвався в траншею, допомога товаришу вогнем і гранатою. Зміна вогневої позиції (місця для стрільби), самодопомога при пораненнях. Дії за сигналами оповіщення. Дії солдата у складі бойової групи в ході оборони.
^ Дії солдата у наступі. Підготовка і рух в атаку (тактико-стройове). Одержання та усвідомлення завдання на наступ. Зайняття вихідної позиції для атаки і маскування. Спостереження за полем бою. Підготовка до атаки: поповнення боєприпасів, зарядження зброї, спорядження гранат, вибір шляху руху в атаку, спостереження за сигналами командира і дій за ними. Рух в атаку по пересіченій місцевості зі стрільбою на ходу, з подоланням природних перешкод. Знищення противника вогнем, гранатами, багнетом і прикладом. Підтримка сусіда вогнем для його просування вперед (Н-Т-1).

^ Підготовка до атаки і атака з положення безпосереднього зіткнення з противником.

Підготовка до атаки. Вистрибування з траншеї. Рух в атаку, ураження відкритих цілей противника вогнем на ходу, подолання природних перешкод, закидання противника гранатами. Бій у траншеї, взаємодія з сусідом, знищення противника гранатою, вогнем упритул і в рукопашному бою. (Н-Т-1).

^ Перехід в атаку з ходу. Підготовка зброї і гранат до дії. Висування до рубежу переходу в атаку, спішування, подолання мінного поля, ведення вогню на ходу, атака переднього краю і знищення противника в першій траншеї гранатами, вогнем упритул і в рукопашному бою. Швидке просування вперед у пішому порядку. (Н-Т-1)

^ Наступ у глибині оборони. Дії солдата у складі бойової групи у наступі в глибині. Просування вперед різними способами в поєднанні з вогнем. Вибір місця для стрільби. Знищення вогневих засобів противника. Здійснення маневру, забезпечення атаки вогнем і атака об'єкта у фланг або тил. Заходи щодо збереження прихованого пересування.
^ Дії солдата, призначеного спостерігачем (тактико-стройове). Одержання та усвідомлення завдання на спостереження. Вибір, обладнання і маскування місця для спостереження. Огляд місцевості по зонах, виявлення цілей та визначення їх положення на місцевості. Доповідь про результати спостереження (Н-Т-3).

^ Учень:

називає обов’язки солдата в бою;

діє в обороні і у наступі у складі бойової групи, виконує пересування на полі бою різними способами;

веде спостереження за полем бою, виявляє цілі, визначає їх положення на місцевості і доповідає про результати спостереження;

застосовує прийоми знищення противника вогнем, гранатами, багнетом і прикладом;

виконує нормативи з тактичної підготовки.

6

1

2

2


Тема 3.3. Відділення в бою
Підготовка солдата

до бою у складі відділення
Пересування відділення і розташування на місці (тактичне). Пересування відділення своїм ходом (маршем) в пішому порядку. Швидкість руху та привали. Управління відділенням встановленими сигналами. Дії відділення за сигналами оповіщення про повітряного противника, про радіоактивне, хімічне та біологічне зараження, при подоланні (обході) мінного поля. Розташування відділення на місці, інженерне обладнання і маскування місця розташування. Дії в екстремальних ситуаціях: порядок дій патрулів під час виявлення неозброєної людини. Надання захисту місцевому населенню та укриття у загрозливих ситуаціях (МГП).
^ Дії солдата в бою у складі бойових груп та відділення
Дії відділення в обороні (тактичне). Одержання завдання на оборону. Заняття відділенням указаної позиції та її обладнання з використанням захисних властивостей місцевості. Ведення спостереження. Мінування підступів до позиції відділення(Н-Т-2,3,4).

Дії відділення з початком вогневої підготовки противника і переходом його в атаку. Відбиття атак піхоти та танків противника перед переднім краєм. Знищення противника, що увірвався на позицію відділення, вогнем упритул, гранатами та в рукопашному бою. Знищення вертольотів противника. Зміна позиції. Дії відділення у складі бойових груп в ході оборони. Виконання другої вправи з метання ручних гранат.
^ Дії відділення у наступі (тактичне). Дії відділення під час наступу з положення безпосереднього зіткнення з противником. Одержання завдання на наступ. Заняття вихідного положення для наступу та підготовка до атаки. Спостереження за полем бою. Дії відділення з початком вогневої підготовки. Позначення проходів для танків. Перехід в атаку з траншеї, ураження противника вогнем у ході атаки(Н-Т-1). Подолання мінного поля та ділянки місцевості з радіоактивним (хімічним) зараженням. Дії під час виявлення вогневих засобів противника, танків противника, ведення вогню снайперів, у разі появи літаків (вертольотів). Бій у траншеї, знищення противника вогнем, гранатою, у рукопашному бою. Виконання першої вправи з метання ручних гранат.

Ведення бою в глибині оборони бойовими групами відділення: маневр для виходу у фланг або тил противника, оволодіння об’єктом атаки.

^ Дії відділення під час наступу з ходу. Підготовка до наступу з ходу. Висування до рубежу переходу в атаку в пішому порядку. Розгортання в цеп. Рух в атаку, ураження противника вогнем з ходу, подолання різних перешкод і загороджень. Бій у траншеї, ході сполучення, знищення противника вогнем і в рукопашному бою. Знищення об’єктів противника в глибині оборони бойовими групами відділення. Оволодіння об'єктом атаки. Порядок дій на об’єктах, які перебувають під захистом МГП.
^ Дії дозорного відділення на маршруті руху (тактичне). Складання кроків маршруту руху. Шикування похідного порядку дозорного відділення. Порядок руху дозорного відділення з додержанням маскування (Н-Т-3). Дії під час огляду місцевості (узлісся, лощини, висот, інше), під час проходження тіснин та інших вузьких місць, у разі зустрічі водної перешкоди, замінованих та заражених ділянок маршруту. Дії відділення, коли противник не виявлений, при виявленні дрібної групи противника та при раптовій зустрічі з ним.

Дії в екстремальних ситуаціях: порядок дій дозорних під час захоплення полоненого. Поводження з військовополоненими (МГП).

^ Учень:

діє у складі бойових груп та відділення в обороні, у наступі і розвідувальному дозорі;

оволодіває способами подолання зараженої місцевості, мінно-вибухових загороджень, прийомами знищення противника;

вміє діяти в умовах екстремальних ситуацій;

виконує нормативи з тактичної підготовки;

дотримується правил поведінки содата в бою.

.
1Тема 3.4. Озброєння та бойова техніка родів військ Сухопутних військ

Ознайомлення учнів з озброєнням та бойовою технікою родів військ Сухопутних військ під час навчально-польових зборів у військових частинах. Демонстрація озброєння та бойової техніки в дії.

^ Учень:

усвідомлює необхідність знань, вмінь і навичок для захисту Вітчизни;

розуміє значення озброєння та бойової техніки в сучасному бою.

Розділ 4. Вогнева підготовка -2 год
1

Тема 4.4. Стрільба по наземним і повітряним цілям
Виконання вогневих завдань бойовою зброєю. Вимоги безпеки під час проведення стрільб. Вправа бойових стрільб з автомата Калашникова: «Стрільба з місця по нерухомих цілях». Виконання нормативів №№ 1, 2, 3, 4, 5.

^ Учень:

перевіряється з виконання нормативів вогневої підготовки;

виконує вправу бойових стрільб з автомата, доповідає про результати стрільби.

1

Тема 4.7. Метання

ручних гранат в бою
Вимоги безпеки під час метання гранат. Вогневі тренування: виконання першої і другої навчальної вправи з метання ручних гранат.


Учень:

перевіряється з виконання першої і другої навчальної вправи з метання ручних гранат.

^ Розділ 8. Прикладна фізична підготовка- 4 год
2

1


1Тема 8.2. Прискорене пересування та легка атлетика
Контрольні вправи.

Біг на 1км (Н-ПФП-6).

Метання гранати Ф-1 на дальність (Н-ПФП-7).
^ Контрольна вправа.

Марш-кидок на 5 км у складi навчального підрозділу (Н-ПФП-8).

Учень:

виконує нормативні вправи з присконеного пересування і метання гранат на будь-якій місцевості.


2
1
1


Тема 8.3. Подолання перешкод
Подолання єдиної смуги перешкод.

Тренування у подоланні перешкод за умовами загальної контрольної вправи на смузі перешкод. Комплексне тренування (подолання перешкод поточно і змагально-груповим методом).
Контрольна вправа. Виконання загальної контрольної вправи на єдиній смузi перешкод (Н-ПФП-9).

Учень:

тренується у подоланні перешкод за умовами загальної контрольної вправи, в тому числі метанням гранат;

виконує нормативну вправу з подолання перешкод;

виявляє витривалість під час подолання смуги перешкод.

18

ВСЬОГО
Схожі:

2. Солдат в бою iconКам’янець-Подільської райдержадміністрації
Історія знає чимало випадків, коли геройські подвиги, здійснені на полі бою, довгий
2. Солдат в бою iconУ першій новелі «Подвійне коло» розкрито складне життя роду Половців,...
У першій новелі «Подвійне коло» розкрито складне життя роду Половців, які жорстоко І непримиренно роз’єднані подіями громадянської...
2. Солдат в бою icon8. управління вогнем підрозділів
Підрозділи (екіпажі бм, окремі військовослужбовці) повинні вміти виконувати команди та вести прицільний вогонь в усіх видах бою
2. Солдат в бою iconВ. Сухомлинський. Людина. Учитель. Солдат
В. Сухомлинський людина, по-справжньому закохана у свою професію, педагог за покликанням, у грізні часи Великої Вітчизняної війни...
2. Солдат в бою iconИ, їх не варто плутати з активними дієприкметниками у формі множини...
Перехідність у дієприслівниках визначається так, як І у дієсловах. У реченні від перехідних дієприслівників залежать іменні частини...
2. Солдат в бою iconХімічні бойові отруйні речовини
Хімічна зброя це отруйні речовини та засоби їх застосування на полі бою. Основою уражаючої дії хімічної зброї є отруйні речовини
2. Солдат в бою icon7. розвідка цілей, визначення дальності та цілевказання
Вправи з розвідки цілей призначені для навчання спостереженню у бою, виявленню та розпізнаванню цілей І визначенню дальностей до...
2. Солдат в бою iconІсторія боксу та брати Кличко
При розкопках в околицях Багдада знайдено багато плит із зображенням кулачного бою. Треба думати, що кулачний бій поширився з Єгипту...
2. Солдат в бою iconВідділ культури Вознесенської райдержадміністрації Центральна районна...
Ведуча Автор цих рядів — Леся Українка Великий поет України І жінка з трагічною долею, що увійшла у свідомість поколінь як символ...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка